Nasze realizacje

ZOBACZ NASZE POPRZEDNIE REALIZACJE

Pierwszą zakończoną sukcesem realizacją deweloperską jest Osiedle Pogodne, zlokalizowane przy ul. Wylotowej 83 A, B w Kołobrzegu, obejmujące dwa jednoklatkowe, trzypiętrowe budynki mieszkalne, w których usytuowanych jest łącznie 86 lokali mieszkalnych.

Kolejną zakończoną w kwietniu 2022 r. inwestycją są cztery pięciokondygnacyjne budynki na Osiedlu Navigator w Kołobrzegu, w których do sprzedaży przygotowaliśmy łącznie 244 mieszkań dwu i trzypokojowych.

Poprzez wysoką, jakość zastosowanych materiałów budowlanych i wykończeniowych oraz staranność w wykonaniu całego projektu, Osiedle Pogodne jak i Osiedle Navigator wyrobiło własną markę i prestiż. Sprzedaż mieszkań od początku tych realizacji do ich zakończenia utrzymywała się na bardzo wysokim poziomie.

Osiedle Pogodne oraz Osiedle Navigator charakteryzuje się funkcjonalnymi mieszkaniami, ale także komfortowo zagospodarowanymi terenami zielonymi i rekreacyjnymi. Optymalnie i właściwie wypełniona przestrzeń na osiedlach wpływa pozytywnie na funkcjonowanie oraz samopoczucie ich mieszkańców.

Dzięki profesjonalizmowi oraz zdobytemu doświadczeniu możemy jeszcze dynamiczniej się rozwijać i podejmować kolejne wyzwania, związane z budownictwem mieszkaniowym, stąd nasza kolejna realizacja pod nazwą Bałtycka 4A.

Osiedle Navigator

Osiedle Pogodne