O inwestycji

O INWESTYCJI BAŁTYCKA 4A

F.H.U Adam Prajwocki, – jako Deweloper - w ramach prowadzonej działalności gospodarczej z siedzibą w Kołobrzegu przy ulicy Rybackiej nr 14 przystąpił do realizacji inwestycji deweloperskiej, polegającej na budowie pięciokondygnacyjnego, podpiwniczonego budynku mieszkalnego z garażem podziemnym, komórkami lokatorskimi i miejscami postojowymi zlokalizowanymi na zewnątrz wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną na działkach nr 23/6, 24/5 i 23/12, obręb 10, w Kołobrzegu, przy ul. Bałtyckiej 4A, w ramach, której zamierza wybudować budynek mieszkalny wielorodzinny wraz z zagospodarowaniem terenu.

W celach promocji, marketingu oraz identyfikacji handlowej inwestycja prowadzona będzie pod nazwą BAŁTYCKA 4A.

W powyższym budynku usytuowanych będzie 37, dwu i trzypokojowych lokali mieszkalnych z balkonami, 25 miejsc postojowych położonych w obrębie hali garażowej oraz 24 miejsca postojowe zlokalizowane na zewnątrz budynku.

W budynku znajdują się również przeznaczone do sprzedaży komórki lokatorskie w ilości 36 sztuk. Komunikacja w budynku zapewniona jest prze jedną klatkę schodową, do której zaprojektowano dwa osobne wejścia od strony północnej oraz dla niepełnosprawnych od strony południowej.

Do dyspozycji mieszkańców pozostaje komfortowa, cichobieżna winda 13 osobowa, którą dotrzemy na wszystkie kondygnacje budynku.

Budynek zostanie wyposażony zarówno w pompy ciepła oraz panele słoneczne.