O firmie

Firma Handlowo-Usługowa Adam Prajwocki została utworzona w 1994 roku i od tego czasu buduje swoją historię na rynku, początkowo, jako firma zajmująca się sprzedażą materiałów budowlanych oraz wykonywaniem robót budowlanych obecnie w dużej mierze w branży deweloperskiej.

Na swoim koncie mamy zrealizowane i zakończone sukcesem osiedla mieszkaniowe pod nazwą Osiedle Pogodne zlokalizowane w zachodniej dzielnicy Kołobrzegu przy ul. Wylotowej 83AB. Jest to osiedle składające się z dwóch budynków wielorodzinnych, na którym oferowaliśmy sprzedaż nowych mieszkań w Kołobrzegu w standardzie deweloperskim.

Osiedle Pogodne to pierwszy sukces w branży deweloperskiej naszej firmy i tym samym solidny fundamentem pod budowę kolejnej inwestycji jaką jest ukończone Osiedle Navigator budynek A, B i C przy ulicy Rybackiej 12, w których powstało 215 nowych mieszkań.

W dniu 26.11.2019 r. do życia powołana została Spółka ADPRA Sp. z o.o. Sp. K., której Prezesem jest Adam Prajwocki. Spółka ta kontynuowała działania deweloperskie poprzez budowę etapu D Osiedla Navigator, również już zakończonego i oddanego do użytkowania w kwietniu 2022 r.

Zdobyty bagaż doświadczeń pozwala nam ze spokojem przystąpić do realizacji najnowszego przedsięwzięcia deweloperskiego i sprzedaży nowych mieszkań przy ul. Bałtyckiej 4a w Kołobrzegu.

Naszą firmę charakteryzuje doskonała znajomość sektora dewelopersko – inwestycyjnego oraz bardzo wysoka, jakość świadczonych usług. Dzięki swojej wiedzy zawodowej i kreatywności właściciel, zgromadził wokół siebie dynamicznie działający zespół składający się z wykwalifikowanych pracowników związanych z inżynierią - budownictwem, projektowaniem, nadzorem budowlanym oraz sprzedażą i marketingiem.

Głównym celem działań deweloperskich jest obszar wybrzeża zachodniego, a w szczególności miasto Kołobrzeg.